Menu
Your Cart

Kullanım Koşulları Ve Mesafeli Satış Sözleşmesi

KULLANIM KOŞULLARI

– Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Kullanıcı Sözleşmesi’nde ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, UcuzGames’in kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple UcuzGames’dan her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Alıcı satın aldığı ürünü dikkatle okuma sorumluluğuna sahiptir.

- Ürün açıklamasında 'otomatik teslimat' şeklinde belirtilen ürünler, siparişinizi verdikten hemen sonra otomatik olarak hem epostanıza hem de müşteri panelinizde bulunan 'HESAP VE KEY BİLGİLERİM' kısmına gönderilir. Bu kısma girerek hesap bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

-Eğer normal teslimat bir ürün aldıysanız; ürününüz minimum 1 dakika ile maksimum 96 saat aralığında eposta adresinize ürün bilgilerini içeren bir mail gönderilecektir. Bu süre tamamen yoğunluk ve tedarik ile alakalıdır. Fakat yoğunluk ve tedarikte sorun olması süreci maksimuma kadar çıkarabilir.

-Ücretli bütün ürünlerde garanti hizmeti mevcuttur. Her ürünün garanti süresi açıklamada belirtilmiştir. Ban Garantisi Her Üründe 24 Saattir. 24 Saatin sonrasında hesaplardaki ban bilgilendirmesi dikkate alınmayacaktır. Olası problemlerde değişim süresi 1 dakika 96 saat aralığındadır. Olası stok problemlerinde bu süre uzayabilir daha ayrıntılı bilgiyi destek ekibinden alabilirsiniz. Ürünlerin yanında gönderilen hediye oyunlarda değişim veya garanti mevcut değildir.

-Satın alınan oyunların bulut sistemlerinde oynama garantisi verilmemektedir. (Geforce Now. Vb Sistemler.) Oyunlar destekleyebilir fakat kurallarımız çerçevesinde "kesin oynayabilirsiniz" şeklinde bir garanti verilmemektedir.

-Epin Ve Key ürünleri sıfır ve kullanılmamış kod olarak verilir, direkt ana firmadan teslim alınır, bozuk veya kullanılmış olması imkansızdır, satın alım anında ve kodu kullanım anı bozulmamak üzere ekran kaydınız varsa destek sağlanacaktır, aksi takdirde kötü niyetli kullanıcılar bu durumu kullanarak, haksız kazanç elde etmektedir.

-Rastgele oyun kodlarında ucuzgames.com sadece belirtilen fiyat aralığını garanti etmektedir. Oyunların indirimde olmasının herhangi bir önemi yoktur önemli olan indirimsiz satış fiyatının ürün açıklamasını karşılamasıdır. Harici bir durum kesinlikle alıcıya garanti edilmemektedir. Alıcının kütüphanesinde bulunan bir oyunun çıkması veya çıkan oyunu beğenememe durumu iptal veya iade kapsamında olmamaktadır. Rastgele başlıklı ürünlere tarafımızca müdahale uygulanmamaktadır. Herhangi bir rastgele oyun kodu satın alan kullanıcı gerekli bütün bilgilendirmeyi kabul etmektedir.

-Satın alınan ürünler tek bir cihazdan erişilebilir. Kullanıcılar satın aldıkları ürünü herhangi bir cihaz ile paylaşamazlar. Alıcı satın aldığı ürünü kendisi kullanacağını ve tek bir cihazdan kullanacağını taahhüt eder.

-Satın alınan ürüne birden fazla erişim mevcut olabilir bu ürünler UcuzGames tarafına ait olup erişim haklarını kullanıcılara UcuzGames vermektedir. Kullanıcının yaptığı her bir birim ödeme bir erişim şeklinde kabul edilir. Yapılan ödeme birimi kadar ürüne erişim hakkı mevcuttur.

-Satın alınan ürünlerde kanun gereği para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır.

-Hesap olarak satılan ürünler çoğunlukla firmamıza ait özel paylaşımlı hesaplar olarak verilmektedir, oyun içerisinde belirli ilerlemeler mevcut olabilir. Satın alınan hesaplara para yatırılmasını önermiyoruz olası problemlerden UcuzGames sorumlu değildir.

-Ortak olarak kullanılan ürünlerde her kullanıcı kendi profili ile oynamaktadır. Hiçbir kullanıcı başka bir kullanıcının profiline erişemez. Bu ürünleri kullanırken alıcıya iletilen talimatların haricindeki kullanım alıcının sorumluluğundadır. Alıcı teslim aldığı ürünü(hesap veya dijital anahtar) 3. bir şahıs ile paylaştığı taktirde garanti hizmeti sonlandırılmaktadır.

-Herhangi bir oyunda yapılan sistem veya platform değişikliği nedeniyle kaybedilen hesap erişimlerinden UcuzGames sorumlu değildir. Alınan ürünler değişimden önceki sisteme uygun şekilde sağlanmıştır. Alıcıların iade veya değişim talep etme hakları bulunmayacaktır.

-Satın alınan ürünlerde yaşanan problem durumunda ürünün yenisi ile değişim garantisi mevcuttur. Olası oyun ilerlemeleri (save) kaybı durumundan ucuzgames sorumlu değildir. Garanti gereğince ürünün yenisi kullanıcıya iletilir oyun ilerlemeleri garanti edilmez.

-Kayıt olurken veya  ürün satın alırken müşteri ad-soyad ve eposta kısmı yanlış girilmesi durumunda UcuzGames sorumlu değildir.

-Sitemize ödemelerinizi WEEPAY ve VALLET ödeme sistemleri aracılığıyla %100 güvence ile yapmaktasınız. Bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz.

-Sosyal mecralarda, şikayet sitelerinde, forumlarda vs. yerlerde kuruluşumuzu zedeleyen müşterilerin garantileri sonlandırılır ve siparişe bloke konulur. Satın almadan önce veya sonra herhangi bir problemde, bizimle iletişime geçmeden şikayet sitelerinde paylaşım yapmayınız. İlk olarak instagram üzerinden veya teslimatın yapıldığı mailden bizimle iletişime geçiniz.

-Kullanıcı’lar ve UcuzGames hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.

-UcuzGames “Kullanıcı Sözleşmesi‘ni değiştirme hakkını elinde tutar.


MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ
MADDE 1- TARAFLAR

1.1- SATICI:


Ünvanı : ENES GÜNEY
Adresi : Bursa/Osmangazi
Telefon : 0850 307 7805
E-mail: ucuzgamesresmi@gmail.com
Vergi No : 4350811042
VD : OSMANGAZİ

1.2- ALICI:


Adı/Soyadı/Ünvanı :
Adresi:
Telefon:
E-mail:
MADDE 2- KONU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI’nın SATICI’ya ait internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN

Tarih :

Ürün Adı Adet Toplam Ürün Tutarı 


Ürünlerin cinsi ve türü,miktarı,marka/modeli rengi satış bedeli yukarıda belirtildiği gibidir.

Ödeme şekli:
Teslimat adresi:
ile Toplam

MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER

4.1- ALICI, internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
4.2- Sözleşme konusu ürün, yasal 3 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI’nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.
4.3- Sözleşme konusu ürün, ALICI’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesininden SATICI sorumlu tutulamaz.
4.4- SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım klavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
4.5- Sözleşme konusu ürünün teslimatı için işbu sözleşmenin imzalı nüshasının SATICI’ya ulaştırılmış olması ve bedelinin ALICI’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, SATICI ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
4.6- Ürünün tesliminden sonra ALICI’ya ait kredi kartının ALICI’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini SATICI’ya ödememesi halinde, ALICI’nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde SATICI’ya gönderilmesi zorunludur. Bu takdirde nakliye giderleri ALICI’ya aittir.
4.7- SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI’ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI’nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir.
4.8- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için SATICI’ya gönderilebilir, bu takdirde kargo giderleri SATICI tarafından karşılanacaktır.

MADDE 5- CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI’ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün SATICI’ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI’ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

MADDE 6- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

-Taşınabilir Bilgisayar (Orijinal işletim sitemi kurulduktan sonra iade alınmayacaktır.)
-Her türlü yazılım, oyunlar ve programlar
-DVD, VCD, CD ve kasetler
-Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)
-Hür türlü kozmetik ürünleri
-Telefon kontör siparişleri

MADDE 7- YETKİLİ MAHKEME

İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI’nın veya SATICI’nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.