Menu
Your Cart

Uplay Uplay Oyun Satın Al - UcuzGames

PLATFORM: Uplay
Anno 1800'de Sanayi Devriminin Lideri Ol! Tüm zamanların en heyecan verici ve hızlı değişen dönemlerinden birini yaşayın. Yeni teknolojileri, kıtaları ve toplumları keşfedin. Hayal gücünüzle yeni bir dünya kurun!Hemen Anno 1800 satın alarak bu eşsiz oyunun keyfini çıkarabilirsiniz...
59,90 TL
Vergiler Hariç:49,92 TL
PLATFORM: Uplay
Yıl 1715'tir. Korsanlar Karayipler'i yönetir ve yolsuzluk, açgözlülük ve zulmün sıradan olduğu kendi yasadışı Cumhuriyetini kurmuşlardır. Bu kanun kaçakları arasında Edward Kenway adlı küstah bir kaptan var.​Hemen Assassin's Creed Black Flag satın alarak bu eşsiz oyunun keyfini çıkarabilirsiniz...
49,90 TL
Vergiler Hariç:41,58 TL
Assassin's Creed Mirage
İndirim
PLATFORM: Uplay
Assassin's Creed Mirage ucuz satın al. Assassin's Creed Mirage Fiyatları. Basim'in hikâyesini deneyimleyin. Basim, yaman bir yankesici. 9. yüzyıl Bağdat'ının keşmekeşli sokaklarını arşınlarken kafasındaki sorulara cevap bulmaya çalışıyor ve adalet arıyor. Gizli Olanlar diye bilinen kadim ve gizemli ..
149,90 TL 899,90 TL
Vergiler Hariç:124,92 TL
PLATFORM: Uplay
Assassin's Creed Odyssey'de kendi kaderine hükmet. Kimsesiz bir garip adamdan yaşayan bir efsane olmaya giden bir yolculuğa çık. Kendi geçmişinin sırlarını keşfederken Antik Yunanistan'ın kaderini de değiştir. ​Hemen Assassin's Creed Odyssey satın alarak bu eşsiz oyunun keyfini çıkarabilirsiniz...
69,90 TL
Vergiler Hariç:58,25 TL
PLATFORM: Uplay
Nil'de yelken aç, piramitlerin gizemlerini ortaya çıkar veya bu devasa ve tahmin edilemez ülkeyi keşfederken tehlikeli antik örgütlere ve vahşi yaratıklara karşı savaş. ​Hemen Assassin's Creed Origins satın alarak bu eşsiz oyunun keyfini çıkarabilirsiniz...
59,90 TL
Vergiler Hariç:49,92 TL
Assassin's Creed Shadows - Ön Sipariş
İndirim YENİ
Feodal Japonya'da geçen epik bir tarihi aksiyon macera hikâyesini deneyimleyin! Kargaşa dolu bir devirde hayran olunası bir açık dünyayı keşfederken ölümcül bir şinobi suikastçısı ve güçlü bir efsanevi samuray olun. Beklenmedik şekilde aynı safta yer alan iki müttefik arasında geçiş yaparak ortak ka..
179,90 TL 2.100,00 TL
Vergiler Hariç:149,92 TL
PLATFORM: Uplay
Genç ve korkusuz suikastçı Jacob Frye olarak yeteneklerini, endüstriyel ilerlemenin çarkları arasında ezilenlere yardım etmek için kullan.Sanayi devriminin baş döndüren yıllarında, devrimin kalbindeki bu şehrin her köşesini keşfet. Westminster'dan Whitechapel'a kadar, Darwin, Dickens, Kraliçe Victor..
49,90 TL
Vergiler Hariç:41,58 TL
PLATFORM: Uplay
Oyun, Fransız İhtilalini konu alıyor ve olaylar Paris’te geçiyor. Şehrin eski ihtişamından artık eser kalmamıştır. Terör ve kaosun esir aldığı bu şehirin sokakları, baskıcı asilere karşı ayaklanan halkın kanıyla sulanıyor. Kahramanımız ihtilale sebep olan gerçek güçlerin peşine düşüyor. Başlarda tek..
49,90 TL
Vergiler Hariç:41,58 TL
Assassin's Creed Valhalla
İndirim
PLATFORM: Uplay
Assassin's Creed Valhalla'da savaş ve zafer hikayeleri ile büyümüş efsanevi Viking akıncısı Eivor olarak oyna. İngiltere'nin erken Orta Çağ döneminde geçen dinamik ve muhteşem bir açık dünyayı keşfet. Düşmanlar üzerine akınlar yap, yerleşimlerini genişlet, siyasi gücünü pekiştir ve Valhalla'daki tan..
89,90 TL 399,90 TL
Vergiler Hariç:74,92 TL
Avatar: Frontiers of Pandora
İndirim
PLATFORM: Uplay
Avatar: Frontiers of Pandora Ucuz satın al. Avatar: Frontiers of Pandora Fiyatları. Avatar: Frontiers of Pandora™, Pandora'nın daha önce hiç görülmemiş Batı Sınırı'nda geçen bir birinci şahıs aksiyon macera oyunudur. RDA olarak bilinen insan militarist şirketi tarafından kaçırılan bir Na'vi olan siz..
149,90 TL 949,90 TL
Vergiler Hariç:124,92 TL
PLATFORM: Uplay
Hikayemiz kurgusal olarak Amerika’nın küçük bir kasabası olan Hope County’de geçiyor. Kıyamet vaktinin yaklaştığını düşünen Project at Eden’s Gate adında bir tarikatın etrafından şekillenen olayları anlatmaktadır. Tarikatın kurucusu olan Joseph Seed ve kardeşleri Montana’da bulunan Hope County’deki ..
59,90 TL
Vergiler Hariç:49,92 TL
Far Cry 6
İndirim
PLATFORM: Uplay
Zorlu ve çetrefilli bir modern gerilla mücadelesini deneyimle ve ülkeyi acımasız bir diktatör ile oğlunun zulmünden kurtar. Bugüne kadarki en geniş Far Cry dünyasında, Yara'nın ormanlarında, sahillerinde ve başkenti Esperanza'da Anton'un askerlerine karşı savaş.GERİLLA ATEŞ GÜCÜZalim rejimi yerle b..
79,90 TL 254,14 TL
Vergiler Hariç:66,58 TL
PLATFORM: Uplay
Far Cry serisi hikaye bakımından büyük sürprizler taşıyor. Far Cry 5 den tam 17 yıl sonrasını anlatıyor. Oyunun başında bu olayların gelişmesi ile ilgili bir hikaye bizi karşılıyor. Daha sonra insanlığın yeni düşmanı Highwaymen çetesini yok etmek için çabalıyoruz.​Hemen Far Cry New Dawn satın al..
49,90 TL
Vergiler Hariç:41,58 TL
PLATFORM: Uplay
Dev mamutlar ve kılıç dişli kaplanların dünyaya hükmettiği ve insanlığın besin zincirinin en altında olduğu aşırı tehlike ve sınırsız macera içeren Taş Devri'ne hoş geldiniz. Av grubunun son kurtulanı olarak, ölümcül bir cephanelik kurmayı, vahşi avcıları defetmeyi ve Oros ülkesini ele geçirmek ve A..
49,90 TL
Vergiler Hariç:41,58 TL
PLATFORM: Uplay
Otomobiliniz sizin oyundaki yüzünüz. Seviye atladıkça aracınıza ince ayar yapın ve açık dünya yapısındaki devasa ABD haritasındaki 5 detaylı ve özgün bölgede yol alın. New York’un ve Los Angeles’ın kalabalık caddelerinde direksiyon sallayın, Miami’nin güneşi altında ya da Monument Valley’in nefes ke..
39,90 TL
Vergiler Hariç:33,25 TL
PLATFORM: Uplay
Efsanevi mekanlarda sınırları zorla, yeni deneyimler edin. Karla kaplı Rocky Dağlarının üzerinde, bulut ve sisler arasında uç, New York'un arka sokaklarında lastiklerini yak, asfaltları ağlat, Misisipi nehri boyunca yolculuklara çık, Büyük Kanyon'un her metresini keşfet!Hemen The Crew 2 satın al..
69,90 TL
Vergiler Hariç:58,25 TL
PLATFORM: Uplay
Virüs iyice yayılmış hastalığın boyunları çığ gibi genişlemiş hatta Washington’a kadar ilerlemiş. Yaşanan bu yeşil virüs vakasından sonra Manhattan’daki hükümet düşmüş.. Şehirler boşaltılmış, araçlar çalışmaz bir halde terkedilmiş. Ortalıkta farklı isyancılar ve çeteler kol geziyor. Beyaz saraydan g..
49,90 TL
Vergiler Hariç:41,58 TL
PLATFORM: Uplay
Ana karakterimiz Marcus Holloway adında 24 yaşında zeki bir hacker. Marcus da şehirdeki herkes gibi ctOS 2 mağdurudur. Blume tarafından icat edilen ctOS insanlık için büyük tehdit oluşturmaktadır. Tüm kişisel verilerin yapay zeka kontrolüne verilmesi kişisel gizliliği yok saymaktadır. Marcus, tüm ve..
59,90 TL
Vergiler Hariç:49,92 TL
PLATFORM: Uplay
Çöküşün eşiğindeki Londra'yı kurtarmak için, etrafında gördüğün herkesi kullanarak, sızma ve hack eylemleri gerçekleştirerek bir mücadele inşa etmek zorundasın. Direnişe hoş geldin.Şehirdeki dilediğin kişiyi örgütle ve onun kişiliğine bürünerek oyna. Gördüğün herkesin kendilerine özgü geçmişi, kişil..
59,90 TL
Vergiler Hariç:49,92 TL
Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)