Menu
Your Cart

Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI

– Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Kullanıcı Sözleşmesi’nde ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.


-Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, UcuzGames’in kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple UcuzGames’dan her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.


-Alıcı satın aldığı ürünü dikkatle okuma sorumluluğuna sahiptir.


- Ürün açıklamasında 'otomatik teslimat' şeklinde belirtilen ürünler, siparişinizi verdikten hemen sonra otomatik olarak hem epostanıza hem de müşteri panelinizde bulunan 'HESAP VE KEY BİLGİLERİM' kısmına gönderilir. Bu kısma girerek hesap bilgilerinize ulaşabilirsiniz.


-Eğer normal teslimat bir ürün aldıysanız; ürününüz minimum 1 dakika ile maksimum 96 saat aralığında eposta adresinize ürün bilgilerini içeren bir mail gönderilecektir. Bu süre tamamen yoğunluk ve tedarik ile alakalıdır. Fakat yoğunluk ve tedarikte sorun olması süreci maksimuma kadar çıkarabilir.


-Ücretli bütün ürünlerde garanti hizmeti mevcuttur. Her ürünün garanti süresi açıklamada belirtilmiştir. Ban Garantisi Her Üründe 24 Saattir. 24 Saatin sonrasında hesaplardaki ban bilgilendirmesi dikkate alınmayacaktır. Olası problemlerde değişim süresi 1 dakika 96 saat aralığındadır. Olası stok problemlerinde bu süre uzayabilir daha ayrıntılı bilgiyi destek ekibinden alabilirsiniz. Ürünlerin yanında gönderilen hediye oyunlarda değişim veya garanti mevcut değildir.


-Satın alınan oyunların bulut sistemlerinde oynama garantisi verilmemektedir. (Geforce Now. Vb Sistemler.) Oyunlar destekleyebilir fakat kurallarımız çerçevesinde "kesin oynayabilirsiniz" şeklinde bir garanti verilmemektedir.


-Epin Ve Key ürünleri sıfır ve kullanılmamış kod olarak verilir, direkt ana firmadan teslim alınır, bozuk veya kullanılmış olması imkansızdır, satın alım anında ve kodu kullanım anı bozulmamak üzere ekran kaydınız varsa destek sağlanacaktır, aksi takdirde kötü niyetli kullanıcılar bu durumu kullanarak, haksız kazanç elde etmektedir.


-Rastgele oyun kodlarında ucuzgames.com sadece belirtilen fiyat aralığını garanti etmektedir. Oyunların indirimde olmasının herhangi bir önemi yoktur önemli olan indirimsiz satış fiyatının ürün açıklamasını karşılamasıdır. Harici bir durum kesinlikle alıcıya garanti edilmemektedir. Alıcının kütüphanesinde bulunan bir oyunun çıkması veya çıkan oyunu beğenememe durumu iptal veya iade kapsamında olmamaktadır. Rastgele başlıklı ürünlere tarafımızca müdahale uygulanmamaktadır. Herhangi bir rastgele oyun kodu satın alan kullanıcı gerekli bütün bilgilendirmeyi kabul etmektedir.


-Satın alınan ürünler tek bir cihazdan erişilebilir. Kullanıcılar satın aldıkları ürünü herhangi bir cihaz ile paylaşamazlar. Alıcı satın aldığı ürünü kendisi kullanacağını ve tek bir cihazdan kullanacağını taahhüt eder.


-Satın alınan ürüne birden fazla erişim mevcut olabilir bu ürünler UcuzGames tarafına ait olup erişim haklarını kullanıcılara UcuzGames vermektedir. Kullanıcının yaptığı her bir birim ödeme bir erişim şeklinde kabul edilir. Yapılan ödeme birimi kadar ürüne erişim hakkı mevcuttur.


-Satın alınan ürünlerde kanun gereği para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır.


-Hesap olarak satılan ürünler çoğunlukla firmamıza ait özel paylaşımlı hesaplar olarak verilmektedir, oyun içerisinde belirli ilerlemeler mevcut olabilir. Satın alınan hesaplara para yatırılmasını önermiyoruz olası problemlerden UcuzGames sorumlu değildir.


-Ortak olarak kullanılan ürünlerde her kullanıcı kendi profili ile oynamaktadır. Hiçbir kullanıcı başka bir kullanıcının profiline erişemez. Bu ürünleri kullanırken alıcıya iletilen talimatların haricindeki kullanım alıcının sorumluluğundadır. Alıcı teslim aldığı ürünü(hesap veya dijital anahtar) 3. bir şahıs ile paylaştığı taktirde garanti hizmeti sonlandırılmaktadır.


-Herhangi bir oyunda yapılan sistem veya platform değişikliği nedeniyle kaybedilen hesap erişimlerinden UcuzGames sorumlu değildir. Alınan ürünler değişimden önceki sisteme uygun şekilde sağlanmıştır. Alıcıların iade veya değişim talep etme hakları bulunmayacaktır.


-Satın alınan ürünlerde yaşanan problem durumunda ürünün yenisi ile değişim garantisi mevcuttur. Olası oyun ilerlemeleri (save) kaybı durumundan ucuzgames sorumlu değildir. Garanti gereğince ürünün yenisi kullanıcıya iletilir oyun ilerlemeleri garanti edilmez.


-Kayıt olurken veya  ürün satın alırken müşteri ad-soyad ve eposta kısmı yanlış girilmesi durumunda UcuzGames sorumlu değildir.


-Sitemize ödemelerinizi WEEPAY ve VALLET ödeme sistemleri aracılığıyla %100 güvence ile yapmaktasınız. Bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz.


-Sosyal mecralarda, şikayet sitelerinde, forumlarda vs. yerlerde kuruluşumuzu zedeleyen müşterilerin garantileri sonlandırılır ve siparişe bloke konulur. Satın almadan önce veya sonra herhangi bir problemde, bizimle iletişime geçmeden şikayet sitelerinde paylaşım yapmayınız. İlk olarak instagram üzerinden veya teslimatın yapıldığı mailden bizimle iletişime geçiniz.


-Kullanıcı’lar ve UcuzGames hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.


-UcuzGames “Kullanıcı Sözleşmesi‘ni değiştirme hakkını elinde tutar.